تبلیغ شما اینجا نیست!
» » در بازی Cyberpunk 2077 می توانید شنا کنید|نمی توانید ماشین هایی که پرواز می کنند را برانید

در بازی Cyberpunk 2077 می توانید شنا کنید|نمی توانید ماشین هایی که پرواز می کنند را برانید

تاریخ : 1398.03.28
نویسنده : yonesxtr
نظرات : 0
بازدیدها : 94
  • 1
هر روز اخبار و جزئیاتی از بازی مورد انتظار Cyberpunk 2077 منتشر می شود.اخیرا هم سازندگان بازی در رابطه با شنا کردن و رانندگی کردن ماشین هایی که پرواز می کنند صحبت کرده اند.
آقای Pawel Sasko طراح مراحل فرعی بازی در مصاحبه خود با VG247 تایید کرد که قایق ها در بازی وجود خواهند داشت اما نمی توانید آن را برانید ولی می توانید شنا کنید:
"قطعا قایق در بازی وجود دارد ، و حتی برخی از عناصر داستان نیز حول و حوش قایق ها در جریان است- نمی خواهم داستان را بیش از حد مورد اسپویل کنم اما قطعا قایقها بخشی از بازی هستند، اما شما نمیتوانید قایق را برانید. شما می توانید شنا کنید، اما من نمی خواهم چیزی را افشا کنم! ما در Witcher چندین ماموریت داشتیم که در بر روی آب تمرکز داشت و کار های دور و بر آب انجام می داد.در این عنوان هم چیزی شبه به این داریم."
همچنین ایشان در رابطه با ماشین های پرنده(ماشین هایی که پرواز می کنند) صحبت کرد و اعلام کرد که بخشی از داستان بر روی آنها در جریان است اما نمی توانید آن را برانید:
"وسایل نقلیه پروازی مانند عناصر داستانی هستند و لحظاتی وجود خواهد داشت که V(منظور از شخصیت داستان) در وسیله نقلیه پرواز می کند، اما آنها همیشه متمرکز بر داستان هستند.
من نمی خوام داستان را اسپویل کنم برای شما اما کمی برای شما انجام خواهم داد که برخی از لحظات وجود دارد که شما در ماشین های پرنده هستید اما نمی توانید خودتان آن را دور و بر شهر برانید.برای شما ماشین ها و موتورسیکلت ها وجود دارد که صادقانه بگویم راندن آنها حس بسیار خوبی دارد."
بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 16 April(مصادف با 28 فروردین 1399) برای PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
داغ ترین بازی ها
بازی هایی که این ماه منتشر می شوند مورد انتظارترین بازی های سال
بالا