تبلیغ شما اینجا نیست!
» » استدیو CD Projekt RED تایید کرد که بازی Cyberpunk 2077 سیستم اخلاقی نخواهد داشت

استدیو CD Projekt RED تایید کرد که بازی Cyberpunk 2077 سیستم اخلاقی نخواهد داشت

تاریخ : 1398.04.03
نویسنده : yonesxtr
نظرات : 0
بازدیدها : 169
  • 2
در دوره‌ای،Morality System سیستم اخلاقی در بازی‌های ویدئویی، یک ویژگی بسیار جذاب بوده و به صورت رایج از آن استفاده می‌شد. اما، طبیعت دوگانه‌ی آن‌ها(سیاهی یا سفیدی کامل) و تلاش برای ارائه‌ی داستانگویی واقع‌گرایانه در صنعت گیم، باعث شد تا سیستم اخلاقی مطلق به مرور کنار گذاشته شود. استودیوی CD Projekt Red با خلق فرنچایز The Witcher نقش بسیار بزرگی در کنار گذاشته شدن سیستم اخلاقی داشت. در واقع، سری بازی The Witcher تصمیمات و حق انتخاب‌های پیچیده‌ای پیش روی بازیکنان قرار می‌داد که داستان و روایت بازی را به طرز قابل ملاحظه‌ای دستخوش تغییر کرده و باعث می‌شدند تا هیچ انتخابی، کاملا سفید یا کاملا سیاه نباشد.
طی نمایشگاه E3 2019، آقای Mateusz Tomaszkiewicz "متئوس توماشکیویش"، یکی از کارگردانان بازی در این رابطه اظهار نظر کرد و اعلام کرد که بازی Cyberpunk 2077 سیستم اخلاقی نخواهد داشت:
"هیچگونه سیستم اخلاقی‌ مستقیمی در بازی وجود ندارد. هر چند، برای تمام کردن Cyberpunk 2077 بدون کشتی کسی، باید در مخفی‌کاری بسیار ماهر باشید. سرمایه‌گذاری کردن بر روی مهارت‌هایی که باعث می‌شوند تا مخفی‌کاری را به صورت بهتری انجام دهید و استفاده از اسلحه‌هایی که به جای کشتن دشمنان آن‌ها را خلع سلاح و ناتوان کرده، از جمله مواردی هستند که به شما اجازه می‌دهند تا تصمیمات اخلاقی گرفته و از کشتن مردم در بازی دوری کنید." 
بازی Cyberpunk 2077 در تاریخ 16 April(مصادف با 28 فروردین 1399) برای PC، PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
داغ ترین بازی ها
بازی هایی که این ماه منتشر می شوند مورد انتظارترین بازی های سال
بالا