تبلیغ شما اینجا نیست!
» » CD Projekt RED تایید کرد که استدیو به غیر از Cyberpunk 2077 بر روی یک عنوان چند نفره و یک بازی بزرگ دیگر در همان جهان Cyberpunk کار می کند

CD Projekt RED تایید کرد که استدیو به غیر از Cyberpunk 2077 بر روی یک عنوان چند نفره و یک بازی بزرگ دیگر در همان جهان Cyberpunk کار می کند

تاریخ : 1398.04.11
نویسنده : yonesxtr
نظرات : 0
بازدیدها : 75
  • 1
استدیو CD Projekt RED بعد از موفقیت ویچر 3 روز به روز بزرگتر و گسترده تر می شود و اخیرا مدیرعامل استدیو تایید کرده است که استدیو  به غیر از Cyberpunk 2077 بر روی یک عنوان چند نفره و یک بازی بزرگ دیگر در همان جهان Cyberpunk کار می کند.
آقای Adam Kiciński در مصاحبه خود با  Bankier  تایید کرده است که این استدیو به غیر از Cyberpunk 2077 مشغول ساخت یک عنوان چند نفره می باشد که توسط 40 نفر در Nielubowicz در دست توسعه می باشد.بازی دیگر یک عنوان بزرگ خواهد بود.این دو عنوان مرتبط با دنیای Cyberpunk 2077 می باشند.
آقای Adam Kiciński جزئیات زیادی را از پروژه دوم که به گفته ایشان بزرگ می باشد,به بیرون عرضه نکرد.به احتمال زیاد در حال حاضر تیم CD Projekt Red بر روی ادامه یا پیش‌درآمد بازی اصلی کار می‌کند.
به طور کلی، CD Projekt Red شامل 5 تیم مختلف می‌شود که در حال حاضر همگی به سختی مشغول ساخت پروژه‌های مختلفی هستند. سه تیم به طور همزمان بر روی عنوان Cybeprunk 2077 و 3 محتوای ذکر شده کار می‌کنند و یکی از تیم‌ها در حال توسعه Gwent است. آخرین تیم نیز پروژه‌ای رونمایی نشده را در دست ساخت دارد.
 به طور واضح می‌توان دید که CD Projekt Red به IP جدید خود، Cyberpunk 2077، اهمیت ویژه‌ای می‌دهد اما توسعه سه پروژه مختلف به طور همزمان می‌تواند برای خیلی از طرفداران غیرمنتظره باشد. البته به احتمال زیاد مدت‌ها خبری از سه پروژه ذکر شده نمی‌شنویم.
نظر شما در این رابطه چیست؟

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
داغ ترین بازی ها
بازی هایی که این ماه منتشر می شوند مورد انتظارترین بازی های سال
بالا