تبلیغ شما اینجا نیست!
سایت ایکس تی لند » بخش بازی های رایانه ای » قیمت Call of Duty: Black Ops Cold War بر روی نسل بعد 10 دلار گرانتر می باشد!

قیمت Call of Duty: Black Ops Cold War بر روی نسل بعد 10 دلار گرانتر می باشد!

تاریخ : 1399.06.06
نویسنده : yonesxtr
نظرات : 0
بازدیدها : 72
  • 0
اکتیویژن نیز به Take-Two Interactive برای افزایش  قیمت بازی های نسل بعد پیوست!
طی گزارش  Charlie INTEL قیمت Call of Duty: Black Ops Cold War بر روی نسل بعد 10 دلار گرانتر می باشد به این معنی که نسخه استاندارد بازی به ماننده NBA 2K21 از 59.99 دلار به 69.99 دلار تغییر کرده است و اگر می خواهید این عنوان را بر روی نسل بعد تجربه کنید باید 70 دلار بپردازید!

سری Black Ops با Call of Duty: Black Ops Cold War بازگشته است - عاقبت مستقیم اصلی و محبوب طرفداران سری Call of Duty: Black Ops.

Black Ops Cold War ، هواداران را به اعماق نبرد ژئوپلیتیک ناپایدار جنگ سرد اوایل دهه 1980 فرو می برد. هیچ چیز چنان که در یک کمپین دست و پا گیر تک نفره به نظر می رسد,نیست ،جایی که بازیکنان چهره در چهره ای با چهره های تاریخی و حقایق سخت روبرو خواهند شد ، این در حالی است که آنها در سراسر جهان از طریق مکانهای نمادی مانند شرق برلین ، ویتنام ، ترکیه ، مقر KGB اتحاد جماهیر شوروی و ... می جنگند.

به عنوان یک مامور نخبه ، شما دنباله یک چهره ی سایه دار به نام Perseus هستید که در ماموریت برای بی ثبات کردن توازن جهانی قدرت و تغییر روند تاریخ است.به مرکز تاریک این توطئه جهانی در کنار شخصیت های نمادین وودز ، میسون و هادسون و بازیگران جدیدی که سعی در متوقف کردن توطئه چندین دهه در ساخت دارند ، فرو روند.

به غیر از کمپین ، بازیکنان سلاح ها و تجهیزات جنگ سرد را به نسل بعدی تجربیات Multiplayer و Zombies می برند!
بازی Call of Duty: Black Ops Cold War در تاریخ November 13th, 2020(مصادف با 23 آبان) برای PC,Xbox one,Xbox Series X,PS4 و PS5 منتشر خواهد شد!

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
داغ ترین بازی ها
بازی هایی که این ماه منتشر می شوند مورد انتظارترین بازی های سال
بالا