تبلیغ شما اینجا نیست!
سایت ایکس تی لند » بخش بازی های رایانه ای » مدیرعامل Take-Two Interactive از قیمت بازی هایشان برای PS5/XSX و PC دفاع کرد!

مدیرعامل Take-Two Interactive از قیمت بازی هایشان برای PS5/XSX و PC دفاع کرد!

تاریخ : 1399.06.26
نویسنده : yonesxtr
نظرات : 0
بازدیدها : 55
  • 1
شرکت Take-Two Interactive و اکتیویژن دو شرکتی هستند که قیمت بازی های نسل بعدیشان را بالا برده اند!اخیرا هم مدیرعامل Take-Two Interactive در مصاحبه ای از این قیمت ها دفاع کرده است!
Strauss Zelnick مدیرعامل شرکت Take-Two Interactive از قیمت 69.99 دلاری برای بازی های نسل بعدی شرکت دفاع کرده است و گفته است که طی 15 سال گذشته هزینه توسعه 200 الی 300 درصد رشد داشته است  این درحالی است که قیمت بازی طی این مدت همان 59.99 دلار بوده است!
"نکته اینکه است که نزدیک به 15 سال است که شاهد افزایش قیمت نیستیم اما هزینه های تولید 200 تا 300 درصد افزایش یافته است.نکته دیگر اینکه هیچ کس واقعاً به هزینه های تولید شما اهمیت نمی دهد ، آنچه که مصرف کنندگان  به آن اهمیت می دهند محصول است که کاملاً تغییر کرده است.

ما یک بازی بسیار بزرگتر از 60 دلار یا 70 دلار از 10 سال پیش با 60 دلار تحویل داده ایم. فرصت صرف پول آنلاین کاملاً اختیاری است و عنوانی رایگان برای بازی نیست. این یک تجربه کامل و باورنکردنی قوی است حتی اگر بعد از خرید اولیه هرگز یک پنی دیگر خرج نکنید."
اولین قیمت 59.99 دلاری,مربوط به بازی های Xbox 360 می باشد و از آن سال قیمت نسخه استاندارد بازی های همان 59.99 دلار بوده است!

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
داغ ترین بازی ها
بازی هایی که این ماه منتشر می شوند مورد انتظارترین بازی های سال
بالا