تبلیغ شما اینجا نیست!
سایت ایکس تی لند » بخش بازی های رایانه ای » پیش نمایش کنفرانس Bethesda در E3 2017|بازی های تایید شده,احتمالات و انتظارات ما

پیش نمایش کنفرانس Bethesda در E3 2017|بازی های تایید شده,احتمالات و انتظارات ما

تاریخ : 1396.03.14
نویسنده : yonesxtr
نظرات : 1
بازدیدها : 1199
 • 0
برای سومین سال پیاپی شرکت Bethesda در E3 کنفرانس برگزار می کند,اولین سال حضور این ناشر در E3 2015 بسیار جذاب و دیدنی بود ولی متاسفانه در E3 2016 ماننده سال 2015 ندرخشید و نتوانست انتظارات طرفداران را برآورده کند.اما امسال به نظر می رسد با توجه به عنوان هایی که روی میز می باشد,به خوبی E3 2015 عمل کند.در این مقاله سعی می کنیم به احتمالات,بازی های تایید شده و انتظارات ما از کنفرانس E3 2017 شرکت Bethesda پردازیم.
 
نمایش نسخه VR بازی Fallout 4
مدتی است که شرکت Bethesda روی واقعیت مجازی بازی Fallout 4 مانور داده است و در این کنفرانس تایید شده است که شاهد نمایشی از نسخه VR بازی Fallout 4 خواهیم بود.
 

تریلر و تاریخ انتشار BattleCry
دو سال پیش بود که از عنوان BattleCry رونمایی شد عنوانی که یک عنوان Free To Play می باشد و قرار بود پارسال منتشر شود ولی بعد از مدتی به سکوت خبری فرو رفت و هنوز مشخص نیست که چه بر سر این عنوان آمده است.امیدواریم در این کنفرانس شاهد یک تریلر از بازی BattleCry همراه تاریخ انتشار آن باشیم.
معرفی و تریلر گیم پلی بازی نسخه جدید Wolfenstein 
سری Wolfenstein  همیشه یکی از محبوب ترین عنوان ژنرال شوتر بوده است.انتظار می رود شرکت Bethesda در کنفرانسش از نسحه جدید بازی رونمایی کند.امیدوار هستیم که به غیر از معرفی بازی,شاهد گیم پلی و جزیئاتی از بازی باشیم.با اینکه پارسال شاهد تیزری از این عنوان بودیم ولی هنوز چیزی مشخص نیست که آیا در این کتفرانس حضور خواهد داشت یا خیر اما به احتمال فراوان شاهد معرفی این عنوان در این کنفرانس خواهیم بود.
معرفی,تریلر و اطلاعات بازی The Evil Within 2 
 بعد از جدایی Shinji Mikami خالق سری رزیدنت اویل,که با ساخت رزیدنت اویل 4,خلاقیت خود را برای جهانیان ثابت کرد.در سال 2010 از شرکت Capcam جدا شد و کیف خود را به سوی شرکت Bethesda بست.در سال 2014 با بازی The Evil Within بار دیگر ثابت کرد که هنوز هم بازی شیاطین"Evil" می تواند جذاب و سرگرم کننده باشد.انتظار می رود امسال از بازی The Evil Within 2 رونمایی شود;بازی ای که طرفداران زامبی و شیاطین خیلی انتظارش را می کشند.امیدواریم که به غیر از تریلر معرفی بازی شاهد جزئیاتی و اطلاعاتی از بازی باشی
 
تریلری از Quake Champions همراه تاریخ انتشار آن
در E3 2016 بود که شاهد معرفی بازی Quake Champions بودیم و قرار شد این عنوان به صورت انحصاری برای PC منتشر شود.در این کنفرانس هم انتظار می رود علیرغم نمایشی جدید از این عنوان شاهد تاریخ انتشار آن باشیم.
معرفی بازی جدید id Software
شرکت id Software با انتشار ریبوت DOOM در سال 2016 سنگ تمام گذاشت و بعد از آن انتشار موفقیت آمیز آن اعلام کرد که به غیر از Quake Champions یک IP دیگر را نیز در دست توسعه دارد که امیدوار هستیم طی این کنفرانس شاهد معرفی یا تیزر تریلری از این IP جدید باشیم.
معرفی یا تیزر تریلر بازی جدید استدیو Arkane Studios
بعد از بزرگتر شدن Arkane Studios,این استدیو توانایی انتشار عنوان های AAA در دو سال یک بار را دارد,انتظار می رود در کنفرانس امسال شاهد معرفی تیزر تریلر عنوان این استدیو باشیم.
IP جدید از طرف Bethesda
معرفی یک IP جدید از سوی هر شرکتی که باشد لذت بخش است,آن هم از طرف Bethesda هیجان انگیز تر هم خواهد شد!اگر در کنفرانس شاهد یک IP جدید AAA باشیم بدون شک دیدن آن لذت بخش خواهد بود و البته بعد از مدت ها یک IP جدید AAA از Bethesda خواهیم دید.هر چند استدیو Bethesda تایید کرده است که یک عنوان جهان باز در دست ساخت دارد این احتمال هم هست که طی این کنفرانس شاهد رونمایی از این عنوان باشیم.
 
سوپرایز بزرگ Bethesda
وقتی که نام سوپرایز بزرگ از سوی Bethesda گفته می شود بدون شک طرفداران این استدیو The Elder Scrolls 6 را به زبان می آورند.هیچ شکی در این قضیه نیست که اگر تنها شاهد یک تیزر تریلر از عنوان The Elder Scrolls 6 باشیم بدون شک کنفرانس این شرکت ماننده یک بمب منفجر خواهد شد.امیدواریم شرکت Bethesda این سوپرایز بزرگ را برای E3 امسال خود آماده کرده باشد.
همانطور که در بالا هم مشاهده می کنید,امسال هم استدیو Bethesda تقریبا ماننده پارسال با دستی پر به E3 2017 آمده است!امسال هم با نمایش های هیجان انگیز می تواند دل طرفدارانش را بیشتر از قبل خوش کند.
کنفرانس شرکت:Bethesda
ساعت و تاریخ برگزاری:ساعت 08:30 روز دوشنبه، 22 خرداد
بازی های تایید شده:Fallout 4 VR,Quake Champions
احتمالات:The Evil Within 2,New Wolfenstein,BattleCry
انتظارات ما:New Game/IP from Arkane Studios,id Software و IP AAA جدید.
سوپرایز:The Elder Scrolls 6
منتظر پوشش سایت از کنفرانس های E3 باشید.

نظرات

 1. User Avatar
  عضوسایت
  • masooud
  • در تاریخ : 15 خرداد 1396 00:17
  1
  سلام...
  صبرمون رو به پایانه دیگه...!!!
  • 0

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ویدئوها
تیزر تریلری از PES 2022 منتشر شد!
تیزر تریلری از PES 2022 منتشر شد!

تیزر تریلری از PES 2022 منتشر شد!

همانطور که دقایقی قبل بر روی سایت خواندید,تایید شد:PES 2021 تنها یک آپدیت برای
لانچ تریلر نسخه PC بازی Death Stranding منتشر شد!
لانچ تریلر نسخه PC بازی Death Stranding منتشر شد!

لانچ تریلر نسخه PC بازی Death Stranding منتشر شد!

فردا بازی Death Stranding به صورت رسمی بر روی PC عرضه خواهد شد و امروز نیز شرکت
لانچ تریلر زیبایی از بازی Ghost of Tsushima منتشر شد!
لانچ تریلر زیبایی از بازی Ghost of Tsushima منتشر شد!

لانچ تریلر زیبایی از بازی Ghost of Tsushima منتشر شد!

تنها چهار روز به بازی زیبا و مورد انتظار و البته اخرین انحصاری کنسول دوست
با انتشار یک تریلر زیبا از تاریخ انتشار Microsoft Flight Simulator رونمایی شد!
با انتشار یک تریلر زیبا از تاریخ انتشار Microsoft Flight Simulator رونمایی شد!

با انتشار یک تریلر زیبا از تاریخ انتشار Microsoft Flight Simulator رونمایی شد!

بعد از مدت ها انتظار بلاخره امروز شرکت مایکروسافت با انتشار یک تریلر زیبا از
تیزر تریلری از PES 2022 منتشر شد!
تیزر تریلری از PES 2022 منتشر شد!

تیزر تریلری از PES 2022 منتشر شد!

همانطور که دقایقی قبل بر روی سایت خواندید,تایید شد:PES 2021 تنها یک آپدیت برای PES 2020 خواهد بود|نسخه نسل بعدی بازی از Unreal Engine استفاده خواهد کرد! به همین مناسبت هم شرکت کونامی تیزر تریلری از نسخه PES 2022 منتشر کرده است که در زیر می توانید آن را مشاهده فرمایید.
» بیشتر بخوانید
داغ ترین بازی ها
بازی هایی که این ماه منتشر می شوند مورد انتظارترین بازی های سال
بالا