تبلیغ شما اینجا نیست!
سایت ایکس تی لند » بخش بازی های رایانه ای » Infinity Ward:بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War نفس تازه ای به Warzone خواهد داد!

Infinity Ward:بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War نفس تازه ای به Warzone خواهد داد!

تاریخ : 1399.06.05
نویسنده : yonesxtr
نظرات : 0
بازدیدها : 85
  • 1
برخلاف بتل رویال Black Ops 4 بخش بتل رویال کالاف دیوتی مدرن وارفر یعنی Warzone توانست موفقیت عظیمی را به سوی خود جلب کند و همین موضوع باعث شده است که شرکت اکتیویژن به استدیو Infinity Ward این اجازه را دهد که از بازی پشتیبانی کند و  Warzone به بخشی از  Call Of Duty: Black Ops Cold War تبدیل شود!
طی مصاحبه آقای Joe Cecot با  Redbull, ایشان اعلام کرده است که بازی Call Of Duty: Black Ops Cold War نفس تازه ای به Warzone خواهد داد!
"با رونمایی اخیر Call Of Duty: Black Ops Cold War ، قطعاً فرصت هایی برای ادغام این محتوا وجود دارد و همواره Warzone را به سمت آن حق رای دادن و Modern Warfare سوق می دهیم.
من واقعاً هیجان زده ام من فکر می کنم با آن چیزهایی که ما هنوز در حال کار  بروی آن هستیم ... ما از طریق آن کار می کنیم ، ما آنرا محکم می کنیم و در مورد آن هنوز خصوصیاتی و ویژگی های ینداریم. اما فکر می کنم این بازی یک نفس و زندگی بیشتر به Warzone  می دهد ، فکر می کنم  این هیجان انگیز است."

امشب از بازی  Call Of Duty: Black Ops Cold War به صورت رسمی رونمایی خواهد شد!

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
داغ ترین بازی ها
بازی هایی که این ماه منتشر می شوند مورد انتظارترین بازی های سال
بالا