تبلیغ شما اینجا نیست!
سایت ایکس تی لند » بخش بازی های رایانه ای » تیمی خلاق از Forza Horizon استدیو Playground را ترک می کند تا استودیوی جدید AAA را تشکیل دهد

تیمی خلاق از Forza Horizon استدیو Playground را ترک می کند تا استودیوی جدید AAA را تشکیل دهد

تاریخ : 1401.10.20
نویسنده : yonesxtr
نظرات : 0
بازدیدها : 41
  • 0
برخی از استعدادهای کلیدی پشت سری Forza Horizon مایکروسافت، Playground Games ایکس باکس را ترک کرده و یک استودیوی توسعه سه‌گانه جدید به نام Maverick Games را تشکیل دادند.
تیم موسس Leamington Spa، مستقر در بریتانیا توسط مدیر خلاق سابق Forza Horizon مایک براون، که به عنوان مدیر خلاق و رئیس استودیو خدمت می کند، رهبری می شود.

این استارت آپ اعلام کرد که سرمایه اولیه قابل توجهی را به دست آورده است و اولین بازی آن یک عنوان جدید و پریمیوم جهان باز برای کنسول ها و رایانه های شخصی خواهد بود، اگرچه اعلامیه روز سه شنبه تایید نکرد که آیا این بازی در ژانر مسابقه ای است یا خیر.

تیم رهبری Maverick همچنین شامل مدیر عملیاتی Harinder Sangha است که قبلاً رئیس استودیو Sumo Digital Leamington و تهیه کننده اجرایی Tom Butcher که قبلاً تهیه کننده اصلی Playground بود.

افسر ارشد فناوری آن، مت کریون، مدیر فنی Playground، مدیر محتوای آن، گرت هاروود، مدیر فنی هنری استودیو ایکس باکس بود، و کارگردان صوتی، فریزر استراچان، همان نقش را در توسعه دهنده Forza داشت.

بن پنروز، مدیر هنری سابق استودیو Playground، مدیر هنری Maverick است، در حالی که مدیر سابق طراحی تجربه EA، Elly Marshall، مدیر UX/UI این شرکت است.

براون گفت:
"هدف ما این است که Maverick Games استودیویی باشد که مردم دوستش دارند. برای بازیکنان، ما در حال حاضر روی یک عنوان هیجان‌انگیز با کیفیت فوق‌العاده کار می‌کنیم، و برای توسعه‌دهندگان، ما خانه‌ای می‌سازیم که در آن همه تشویق می‌شوند تا ریسک کنند، کنجکاو باشند، خلاق باشند، نوآور باشند، خودشان باشند و بالاتر از همه - ماوریک باشید.
نظر شما در این رابطه چیست؟

پیام سیستم
برای ارسال نظر، باید در سایت عضو شوید.
ویدئوها
تریلر گیم پلی Forza Motorsport نوید "پیشرفته ترین بازی مسابقه ای از نظر فنی تا کنون" را می دهد
تریلر گیم پلی Forza Motorsport نوید "پیشرفته ترین بازی مسابقه ای از نظر فنی تا کنون" را می دهد

تریلر گیم پلی Forza Motorsport نوید "پیشرفته ترین بازی مسابقه ای از نظر فنی تا کنون" را می دهد

به گفته استدیو Turn 10 Studios، توسعه دهنده بازی Forza Motorsport این عنوان"پیشرفته ترین بازی مسابقه ای از نظر فنی تا کنون" خواهد بود.
» بیشتر بخوانید
داغ ترین بازی ها
بازی هایی که این ماه منتشر می شوند مورد انتظارترین بازی های سال
بالا